Evden Eve Nakliyat

GEÇMİŞTEN BU YANA EVDEN EVE NAKLİYAT HİZMETLERİ

Profesyonel kadrosu ve geniş araç filosu ile ülkemize geçmişten bu yana hizmet veren Çolakoğlu nakliyat,  taşımacılık hizmetlerinde siz değerli iş ortaklarına hızla güvenli hizmetler sağlamaktadır. 1956 yılında sektöre atılırken ilk olarak evden eve nakliyat hizmetleri ile başlayan firmamız ilk başlamış olduğu alan olduğu için evden eve nakliyat hizmetlerine her zaman önem vermektedir.

İstanbul içinde tüm ilçeler dahil olmak üzere ülkemizin 81 iline taşımacılık hizmetleri sunan firmamız bu zamana kadar yapmış oldukları taşımacılık hizmetleri ile sayısız başarılara imza atmıştır. Tüm ev taşıma hizmetlerinde güvenli taşımacılık hizmetlerine önem veren Çolakoğlu nakliyat, daima sigorta işlemleri için ALLİNAZ güvencesi ile hareket etmektedir.

Profesyonel ev taşımacılığı

PROFESYONEL KADRO – GENİŞ ARAÇ FİLOSU İLE EV TAŞIMACILIĞI

Ülkemizde lojistik alana bakıldığında güvenilir ve kaliteli hizmet sunabilen firmalara çok sayıda rastlamak zor. Özellikle ev taşımacılığı alanında artık hizmetler kötüye gitmektedir. Bu hem piyasal hem de firmasal olarak baz alınabilir. Fakat Çolakoğlu nakliyat ailesi bu duruma hiç bir zaman düşmemiştir. Daima müşterilerine önem vermiştir. İster az ister çok para veren müşteri olsun. her zaman hizmet kalitesini düşürmeden hareket etmiştir. Bu da Çolakoğlu nakliyat firmasını diğer firmalardan ayıran en büyük özellik olarak akıllarda kalmaktadır.

 Demos

Color Skin

Header Style

Nav Mode

Layout

Wide
Boxed
NAKLİYAT TALEP FORMU