Eşya Depolama

TÜRKİYE’NİN İLK DEPOLAMA ŞİRKETİ

Ülkemizin en büyük hizmet sektörlerinden biri olan Lojistik yani taşımacılık sektörünün can damarı olan depolama hizmetleri gün geçtikçe büyük önem kazanmaktadır. Özellikle son dönemlerde meydana gelen kentsel dönüşüm ile birlikte Türkiye’nin her yerinde depolama hizmetleri yoğun bir talep ile karşı karşıya kalmıştır. Kentsel dönüşüm ile birlikte talep sayısı 100 iken şimdi 1000 kişiye kadar çıkmıştır. Bu orantıdan hareketle bir çok nakliyat firması da yeni depolama alanları açarak eşya depolama hizmetlerine giriş yapmıştır.

Çolakoğlu nakliyat firması olarak eşya depolama hizmetlerine 1980 yılından beri yaptığımız için bu alanda telaşa  girecek bir durum söz konusu olmamıştır. Özellikle müşterilerin yoğun taleplerini karşılayabilecek bir nakliyat şirketi olmamız bizim adımıza önemli bir avantajdır. Depolama hizmetlerinde ki bu ev eşyası depolaması olduğu için çok titiz bir çalışmanın gerektiğini öğrenebiliriz.

Depolama hizmetlerinden faydalanmak isterseniz tek yapmanız gereken firmamızın kurumsal web adresinden eşya depolama hizmetleri hakkında bilgi alarak eşyalarınızı firmamızın deposunda muhafaza etmeniz yeterlidir.

Çolakoğlu Nakliyat


Demos

Color Skin

Header Style

Nav Mode

Layout

Wide
Boxed
NAKLİYAT TALEP FORMU